KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 10267176

nr 1026 7176

Färgetsningar

2 st, Frankrike, Sängkammarbilder, lösa blad, bladets mått: 43x33

Kondition: fuktskador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 21 mars 2016
kl 20:50:53