KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 10267176
nr 1026 7176
Färgetsningar
2 st, Frankrike, Sängkammarbilder, lösa blad, bladets mått: 43x33
Kondition: fuktskador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 mars 2016
kl 20:50:53
100 kr
150 kr